• فرم ایزی
 • فرم ایزی
 • فرم ایزی

فروشگاه

 • ۱۲۰,۰۰۰ تومان ۷۹,۰۰۰ تومان
  گن بارداری ام‌ای وزن شکم رو که به دهانه رحم و پاها فشار زیادى میارد به دور کمر پخش مى کند . گن‌ بارداری مانند یک نگه‌دارنده موقت عمل می‌کند و از رها شدن افراطی عضلات شکم پیشگیری می‌کند. بر روی گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید .
 • ۱۴۵,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان
  گن بزرگ کننده باسن ام آی باقدرت فشردگی بالا  باعث بزرگ شدن و فرم گیری باسن و کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود و قسمت بالای زانوها تا قسمت ناف (قسمت باسن ، ران های پاها ، شکم و پهلوها) را می پوشاند. گن بزرگ کننده باسن ام آی با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند و باسن شما مثل مانکن ها به نظر برسد. بر روی گن  میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید.
 • ۱۸۰,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان
  گن لاغری روسینه بند دار اسلیپ ام‌ای باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود و با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. همچنین جهت راحتی شما در قسمت پایین آن یک دکمه چهارپارچه (قابلمه ای) جهت باز و بسته شدن قرار دارد .
 • ۱۶۰,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان
  گن لاغری روسینه پادار ام‌ای باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود و قسمت بالای زانوها تا روی سینه (باسن ، ران ، سینه، شکم و پهلوها ) را می پوشاند. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم ، پهلو ، پا و باسن شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن لاغری یکسره میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید.
 • ۳۴۰,۰۰۰ تومان ۲۹۹,۰۰۰ تومان
  گن لاغری ساعت شنی تاپی اکسلنت باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند.
 • ۳۱۰,۰۰۰ تومان ۲۸۹,۰۰۰ تومان

  گن لاغری ساعت شنی شکمبند اکسلنت باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن لاغری ساعت شنی شکمبند میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. این گن دارای ۳ درجه هوک می باشد و میتوانید سایز آن را به دلخواه تنظیم کنید.

   
 • ۱۴۵,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان
  گن لاغری شکمبند بنددار فرم‌ایزی باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن لاغری میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید.
 • ۱۷۰,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان

  گن لاغری شکمبند قزن‌دار بنددار فرم‌ایزی باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن لاغری میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. این گن دارای ۳ درجه غزن می باشد و شما میتوانید به این وسیله سایز گن را تعیین کنید.

   
 • ۲۸۵,۰۰۰ تومان ۱۴۹,۰۰۰ تومان
  گن لاغری شلوار فرم‌ایزی باقدرت فشردگی بالا باعث کاهش اندازه و حجم شکم ، پهلو ، ران ، باسن و پا میشود. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم، پهلو و پای شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع مانتو ، دامن و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها خوش بدرخشید. همچنین میتوانید این گن را تنها و به صورت شلوار بپوشید .
 • ۱۲۵,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان
  گن لاغری مردانه رکابی فرم‌ایزی از لحاظ ظاهری کاملا شبیه لباس زیر رکابی آقایان می باشد. این گن باقدرت فشردگی بالا باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. به ناحیه پشت و ستون فقرات شما شکل میدهد و باعث تصحیح حالت ایستادن شما می گردد. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم، پهلو، پشت و سینه شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، کت شلوار، کت تک، کاپشن و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها خوش بدرخشید. همچنین این گن فقط بر قسمت پهلو و شکم تاثیر میگذارد تا شما در قفسه سینه هیچ فشاری را احساس نکنید.
 • ۱۵۰,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان
  گن لاغری دست بازو فرم‌ایزی باقدرت فشردگی بالا باعث کاهش اندازه دست و بازوی شما می شود. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها خوش بدرخشید.
 • ۱۵۰,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان
  این گن باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود و قسمت بالای زانوها تا زیر سینه (باسن ، ران ، شکم و پهلوها) را می پوشاند. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید.
 • ۱۵۰,۰۰۰ تومان ۹۹,۰۰۰ تومان
  این گن باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود و با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. همچنین جهت راحتی شما در قسمت پایین آن یک دکمه چهارپارچه (قابلمه ای) جهت باز و بسته شدن قرار دارد .

 • ۱۴۰,۰۰۰ تومان ۷۹,۰۰۰ تومان
  این گن باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود و قسمت بالای زانوها تا قسمت زیر ناف (قسمت باسن ، ران های پاها ، شکم و پهلوها) را می پوشاند. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید.
 • ۱۴۰,۰۰۰ تومان ۸۹,۰۰۰ تومان
  این گن باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید.
 • ۱۴۰,۰۰۰ تومان ۸۹,۰۰۰ تومان
  این گن باقدرت فشردگی بالا  باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. این گن دارای ۳ درجه غزن می باشد که از هر طرفی که بخواهید بسته می شود .
 • ۱۴۰,۰۰۰ تومان ۸۹,۰۰۰ تومان
  این گن باقدرت فشردگی بالا باعث کاهش اندازه و حجم شکم و پهلو ها میشود. با فشار به ناحیه شکم، اشتهای شما را کاهش میدهد و باعث میشود شما سریعتر احساس سیری پیداکنید. همچنین باعث میشود شکم و پهلو شما حالت طبیعی و نرمال، همچون یک ورزشکار به خود بگیرند. بر روی این گن میتوانید انواع تیشرت، پیراهن، لباس مجلسی ، لباس شب ، لباس خواب و هرنوع لباس دیگری را بپوشید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید. این گن دارای ۳ درجه غزن می باشد که از هر طرفی که بخواهید بسته می شود .
طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار